Kultura i rozrywka O tym się mówi Radom i okolice

Mazowiecki Festiwal Klocków powraca

Mazowiecki Festiwal Klocków powraca ze zdwojoną mocą! Największa impreza w tematyce klocków LEGO po raz kolejny odbędzie się w Radomiu i zapewni moc atrakcji nie tylko pasjonatom, ale także każdemu niezależnie od wieku czy znajomości tematu. To świetny sposób na spędzenie weekendu z całą rodziną przy dobrej zabawie. 

Mazowiecki Festiwal Klockówodbędzie się już po raz drugi w Radomiu. Podobnie jak przed rokiem impreza odbędzie się w Radomskim Centrum Sportu przy ul. Struga 63, zaś jej data to 20-21 maja 2023 roku. Wystawa oraz atrakcje będą dostępne dla zwiedzających od 10:00 do 18:00 w obu dniach. 

Jakie atrakcje przygotowaliśmy w ramach Mazowieckiego Festiwalu Klocków 2023?

  • Spotkania z najbardziej znanymi LEGO influencerami w Polsce, a także zwycięzcami wszystkich trzech edycji LEGO Masters. Do Radomia przyjadą Maciek i Klocki, Ciocia od Klocków, Lukas Data, Łukasz Górecki, Rafał Zub oraz Kasia i Danylo, którzy wygrali ostatnią edycję telewizyjnego show.
  • Największa wystawa makiet LEGO na przestrzeni ponad 1000 m2 stowarzyszenia ZbudujmyTo!
  • Strefa do swobodnego budowania LSbricks.pl
  • Stefa LEGO Duplo dla najmłodszych
  • Animacje dla dzieci Madagaskar
  • Możliwość zakupienia unikatowych figurek oraz najnowszych zestawów LEGO
  • Pokazy i warsztaty dla dzieci z Dragon FightClub
  • Oraz wiele innych atrakcji

Podczas poprzedniej edycji w radomskiej hali pojawiło się ponad 7500 odwiedzających, którzy mieli okazję podziwiać ponad 600 m2 wystawy makiet, spotkać się z najpopularniejszymi LEGO influencerami i zwycięzcami LEGO Masters, a także brać udział w konkursowym budowaniu. W tym roku wracamy ze zdwojoną siłą.

Bilety na wydarzenie można zakupić już od 39 złotych za pośrednictwem eBilet.pl (https://www.ebilet.pl/rodzina/widowiska/mazowiecki-festiwal-klockow), stacjonarnie w Galerii Słonecznej oraz w kasach biletowych Radomskiego Centrum Sportu w trakcie trwania wydarzenia.