O tym się mówi Radom i okolice Sport

Mecze Radomiaka z kibicami, ale bez dopingu i flag

Grupy kibicowskie działające na Radomiaku podjęły dziś decyzję o uczestniczeniu w meczach domowych. Oprócz meczu otwarcia, aż do wybudowania sektora gości, nie będzie prowadzony doping.

O decyzji poinformowano na stronie stowarzyszenia kibiców „Tylko Radomiak”.

– Mecz otwarcia nowego sezonu i powrotu na Struga 63 niech będzie naszym wspólnym świętem i razem stwórzmy niesamowitą atmosferę powrotu. Niech to też będzie zobowiązanie dla MOSiRu i miasta, że termin oddania sektora gości przed meczem z ŁKS-em zostanie dotrzymany i jednocześnie zmobilizuje Klub do dopilnowania tematu i zadbania o własny interes jakim jest większa liczba miejsc i atmosfera meczów – czytamy w oświadczeniu.

Kibice zachęcają do zakupu biletów na mecz otwarcia oraz kolejne mecze do 7 października. Jak podkreślono – zachęta dotyczy biletów, nie karnetów, bo „wotum zaufania, które dajemy ma swoje granice”.

– Po meczu otwarcia, aż do spełnienia naszego postulatu dotyczącego sektora dla kibiców gości, mimo naszej obecności, nie będzie prowadzony zorganizowany doping oraz nie będą wywieszane klubowe flagi – przekazali kibice Zielonych.

Jak informowaliśmy, pod koniec czerwca stowarzyszenie kibiców „Tylko Radomiak” wystosowało m.in. za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych jasny apel do władz naszego miasta oraz policji. Kibice postawili sprawę na ostrzu noża i jasno określili, że jeżeli sektor gości na stadionie nie powstanie, biorą bardzo mocno pod uwagę możliwość nieuczestniczenia w meczach domowych.

Odbiory techniczne stadionu przy ul. Struga 63 dobiegły końca

Źródło: Tylko Radomiak