Kultura i rozrywka O tym się mówi Radom i okolice Społeczeństwo

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na grę terenową

Już po raz szósty Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza do udziału w grze miejskiej „BookujemyRadom”.

Tym razem, Miejska Biblioteka Publiczna wspólnie z Miejskim Zarządem Dróg i Komunikacji w Radomiu, ukryje książki w takich lokalizacjach, które zachęcą uczestników do korzystania z ekologicznych i/lub publicznych środków transportu.

W dniach 16-17 września (sobota-niedziela) uczestników zabawy będzie czekać łącznie 50 książek, ukrytych w przestrzeni miejskiej. Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę będą mogli zdobyć jedną z dwudziestu pięciu nowości wydawniczych.

– Jak do nich trafić? Trzeba rozwiązać krótką zagadkę wskazującą lokalizację ukrytego VOUCHERA, który upoważni chętnych do odebrania nagrody w postaci książki Nagrody książkowe można odebrać w dniu gry w Bibliotece Głównej przy ul. Piłsudskiego 12 (w godz. 12-16) lub do końca września (w godz. 8-15).

informuje Miejska Biblioteka Publiczna.

Zagadki zostaną opublikowane w mediach społecznościowych biblioteki (Facebook i Instagram) w sobotę i niedzielę, punktualnie o godz. 12:00.

W grze może wziąć udział każdy, kto dysponuje urządzeniem mobilnym z dostępem do internetu. Aktywnym uczestnikom gry, którym mimo wszystko nie uda się odnaleźć książek, organizatorzy wydarzenia planują przyznać dodatkową pulę nagród. Trafią one do osób, które zrelacjonują na swoich profilach w mediach społecznościowych akcję poszukiwania książek i oznaczą ją hasztagiem #BookujemyRadom.

Źródło: Miejska Biblioteka Publiczna