O tym się mówi Radom i okolice Społeczeństwo Sport

Nie żyje Paweł Pajewski

Paweł Pajewski w ostatnich latach pełnił funkcję dyrektora PSP w Mogielnicy. Przegrał walkę z chorobą nowotworową. Miał 45 lat.

Nie żyje Paweł Pajewski były dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej numer 2 w Mogielnicy, a także wicedyrektor i nauczyciel wychowania fizycznego Zespołu Szkół Ogólnokształcących imienia Jana Kilińskiego w Mogielnicy.

Przez wiele lat prowadził drużynę siatkarską. Na boisku odznaczał się ogromną walecznością. Jego podopieczni występowali na niższych szczeblach rozgrywkowych, w trzeciej oraz czwartej lidze. Paweł Pajewski występował także na piłkarskich boiskach. W Mogielance pełnił funkcję napastnika. Przez krótki czas był nawet jej trenerem.

Dotarła do nas smutna wiadomość, której nie chcielibyśmy otrzymać. Dzisiaj zmarł Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Mogielnicy Pan Paweł Pajewski. Dla uczniów naszej szkoły –  Wicedyrektor, Nauczyciel wychowania fizycznego, dla wielu Wzór do naśladowania. Dla nauczycieli i pracowników ZSO – Dyrektor, Kolega, w wielu przypadkach Przyjaciel. Dla Bliskich – Syn, Mąż, Tata. Pozostanie w naszej pamięci jako człowiek o niespożytej energii, pełen pasji do sportu, zaangażowany w życie naszej szkoły.

Dyrekcja, grono pedagogiczne, pracownicy szkoły, cała społeczność uczniowska Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Mogielnicy wraz z Rodzicami wyrażają Rodzinie Ś.P. Zmarłego wyrazy szczerego współczucia i zapewniają o swojej duchowej bliskości. – informuje na swojej stronie ZSO im. Jana Kilińskiego.

Źródło: ZSO