O tym się mówi Radom i okolice Sport

Polska – Francja w hali RCS

Polska – Francja w hali RCS. Siatkarska reprezentacja kobiet ponownie pojawi się w Radomiu.

Już 24 i 25 maja w hali Radomskiego Centrum Sportu Polki rozegrają dwa towarzyskie spotkania. Ich rywalkami będą reprezentantki Francji. Mecze w Radomiu zainaugurują wymagający sezon przedolimpijski, którego głównym celem jest wywalczenie awansu na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu.

– Radom jest ośrodkiem stricte siatkarskim, bo posiada zespół męski i żeński w najwyższej klasie rozgrywkowej. Jest to miasto ogromnie przyjazne naszej dyscyplinie i świetnie sprawdziło się w zeszłym roku. Radomskie Centrum Sportu to bardzo fajny i nowy obiekt, który zasługuje na to, żeby nasze reprezentacje rozgrywały w niej właśnie takie spotkania – mówi Sebastian Świderski, prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Radomiak Futbol Plus zadebiutował w rozgrywkach PZU Futbol Plus

– Bardzo się cieszę, że hala Radomskiego Centrum Sportu zyskała uznanie w oczach Polskiego Związku Piłki Siatkowej i po raz kolejny nasze miasto będzie gospodarzem meczów towarzyskich z udziałem polskich siatkarek. To tylko pokazuje, że nasz obiekt doskonale sprawdza się jako miejsce organizacji dużych, sportowych wydarzeń. Już teraz zapraszam wszystkich do hali Radomskiego Centrum Sportu i kibicowania Biało-Czerwonym – zachęca prezydent Radosław Witkowski.

Bilety na mecze Polska – Francja będą w sprzedaży od 5 maja, od godziny 12:00. Link sprzedażowy: TUTAJ