Uncategorized

Pomagamy! Ruszają licytacje koszulek znanych siatkarzy

Ruszają licytacje koszulek znanych siatkarzy grających w Plus Lidze oraz reprezentacji Polski. Dochód z licytacji zostanie przeznaczony na pomoc Aleksemu Sasinowi, znanemu strażakowi z powiatu szydłowieckiego.

Zarząd OSP w Chlewiskach organizuje licytacje koszulek siatkarzy grających w Plus Lidze oraz reprezentacji Polski.

– Dochód z wylicytowanych koszulek zostanie przeznaczony na pomoc naszemu koledze, strażakowi, Prezesowi Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Szydłowcu, a także Prezesowi Zarządu OSP w Dobrucie, druhowi Aleksemu Sasinowi

informują strażacy z OSP KSRG Chlewiska

Wylicytowane koszulki można będzie odebrać podczas organizowanego przez OSP w Orońsku turnieju siatkarskiego. Turniej odbędzie się w dniu 10.12.2023r. w hali sportowej przy PSP w Orońsku. Koszulki przekazywał będzie siatkarz Michał Filip grający niegdyś w zespołach: Czarni Radom, AZS Politechnika Warszawska, Stal Nysa, a obecnie zawodnik tureckiego zespołu Develi Belediyespor.

Licytacja prowadzona będzie w „komentarzach” na facebookowym profilu OSP KSRG Chlewiska. Można również wesprzeć zbiórkę: LINK DO ZBIÓRKI.

Aleksy Sasin we wrześniu 2023 r. trafił do szpitala z podejrzeniem udaru mózgu. W trakcie pobytu w szpitalu jego stan pogorszył się, potrzebna była operacja neurochirurgiczna. Skutkiem choroby są zaburzenia mowy oraz niedowład prawostronny.

Aleksy Sasin wymaga ciągłej opieki i specjalistycznej rehabilitacji. Stąd też zbiórka finansowa, która będzie przeznaczona na dalsze leczenie, a także poprawę warunków życia. Organizatorzy chcą zebrać 200 tys. zł. Do tej pory udało się pozyskać 26 tys. 631 zł.