Kronika kryminalna Radom i okolice

Radomscy kryminalni zatrzymali  69-latka poszukiwanego za usiłowanie zabójstwa

Policja

Radomscy policjanci niemal codziennie udowadniają, że ukrywający się przed organami ścigania nie unikną odpowiedzialności. W ostatnich dniach zatrzymali kilku poszukiwanych na podstawie listów gończych. Kryminalni zatrzymali m.in. 69-latka poszukiwanego za usiłowanie zabójstwa.

W ostatnich dniach policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu zatrzymali 69-latka poszukiwanego na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Okręgowy w Radomiu. Mężczyzna ma do odbycia zaległą karę 3 lat pozbawienia wolności za usiłowanie zabójstwa.

Kolejny zatrzymany przez kryminalnych to 27-latek poszukiwany na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Radomiu w celu odbycia kary 1 roku i 6 miesięcy pozbawienia wolności.

Radomscy kryminalni zatrzymali także 47-latka, który ma do odbycia karę 105 dni pozbawienia wolności. Poszukiwany był na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Radomiu.

Natomiast policjanci z zespołu operacyjno rozpoznawczego Komisariatu II Policji w Radomiu zatrzymali 42-latkę. Kobieta poszukiwana była m.in. na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Radomiu i w sumie ma karę 14 miesięcy pozbawienia wolności.

Radomscy policjanci niemal codziennie udowadniają, że ukrywający się przed organami ścigania nie unikną odpowiedzialności.

Źródło: KMP Radom