O tym się mówi Radom i okolice Społeczeństwo

Radomski policjant czterokrotnie na podium [+FOTO]

Ogromnym sukcesem dla policjanta z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu zakończył się już trzeci udział w Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w brazylijskim Jiu Jitsu. Radomski policjant stanął czterokrotnie na podium.

5 czerwca na matach hali sportowej szkoły podstawowej nr 1 przy ul. Kopernika w Mińsku Mazowieckim, rozegrały się zawody 3 Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w Brazylijskim Jiu Jitsu. W rywalizacji udział wzięli zawodnicy z wielu różnych formacji mundurowych w tym: wojska, straży pożarnej, straży granicznej i policji. Reprezentowali oni jednostki z wielu miast w kraju.

W turnieju umiejętności sprawdził swoje umiejętności po raz trzeci policjant z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu: mł. asp. Karol Kurembski.

Funkcjonariusz po stoczeniu czterech walk w kategorii wagowej 88.5 kg (brązowe i czarne pasy) zajął dwukrotnie I miejsce i podwójne III miejsce, tym samym znalazł się aż cztery razy na podium. Walki odbywały się na zasadzie zapasów oraz chwytów w parterze z zastosowaniem dźwigni i duszeń.

Źródło: KMP Radom