Inwestycje Na czasie O tym się mówi Radom i okolice Społeczeństwo Wyróżnione

Rego-Bis jest zadowolone z poziomu sprzedaży wakacji z wylotem z Sadkowa

Rego-Bis zadowolone z poziomu sprzedaży wakacji z wylotem z Sadkowa. To początek wieloletniej współpracy – uważa prezes zarządu Rego-Bis.

Z biurem podróży Rego Bis będziemy mogli polecieć do Albanii. Loty do Tirany na wakacje z Rego-Bisem odbywać się będą raz w tygodniu, w niedziele. Pierwszy samolot z wczasowiczami poleci do Albanii 11 czerwca. Touroperator ostatni raz urlopowiczów wyśle na Bałkany 17 września.

Rego Bis jest zadowolone z poziomu sprzedaży wakacji z wylotem z Sadkowa.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni ze sprzedaży wakacji z wylotem z Radomia. Do pierwszego wylotu pozostały dwa miesiące, a w niektórych samolotach mamy sprzedaną już ponad połowę miejsc. Widzimy, że szczególnie mieszkańcy południa województwa mazowieckiego potrzebowali alternatywy dla wakacyjnych połączeń z lotniska Chopina – powiedziała w rozmowie z Rynkiem Lotniczym Gabriela Mańka-Sokullu, prezes zarządu Rego-Bis.

Jak dodała, uważa, że jest to początek wieloletniej przygody.

– Nasze przewidywania, co do zainteresowania mieszkańców okolic Radomia wczasami w Albanii, potwierdziły się w ilości dokonanych rezerwacji – informuje Gabriela Mańka Sokullu. – Myślę, że jest to dobry początek długoletniej współpracy z portem lotniczym w Radomiu – dodaje właścicielka biura w rozmowie z Rynkiem Lotniczym.

Klientami są w większości mieszkańcy okolicznych województw.

– Jest to zróżnicowana grupa. Można jednak zauważyć, że dominują mieszkańcy południa województwa mazowieckiego i samego Radomia. Mamy jednak również sporą ilość rezerwacji z województwa świętokrzyskiego czy lubelskiego – wskazuje w rozmowie z Rynkiem Lotniczym Mańka-Sokullu.

Ostatnimi czasy w siatce połączeń lotniska Warszawa-Radom wprowadzono kilka zmian.

Radomskie lotnisko traci kolejne połączenia

Przypomnijmy, że do otwarcia lotniska Warszawa-Radom dzieli nas tylko kilka dni. Pierwszy samolot pasażerski wyląduje na naszym lotnisku 27 kwietnia 2023 roku.

Źródło: Rynek Lotniczy

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to