Kultura i rozrywka O tym się mówi Radom i okolice

Światowej sławy ukraiński Teatr Cieni TEULIS zawita do Radomia!

Światowej sławy Teatr Cieni TEULIS, ceniony w wielu krajach Europy i innych kontynentów, już 31 stycznia zawita do Radomia!

Spektakle ukraińskiego Teatru Cieni TEULIS to oryginalne połączenie wysokiej klasy akrobacji, teatru, iluzji optycznych, doskonałego akompaniamentu dźwiękowego z oszałamiającymi efektami video. To show na miarę XXI wieku!

Sztuka teatru ma już kilka tysięcy lat, ale w ostatniej dekadzie przeżywa ożywienie i niebywały rozwój. Idea teatru cieni jest zadziwiająca w swojej prostocie i opiera się na cudach transformacji. Wystarczy, że aktor wejdzie za półprzezroczysty ekran, by widzowie śledzić mogli wspaniałą animację: wyłaniające się po sobie ciemne figury, przeistaczające się, a po chwili zmieniające rozmiar.

TEULIS udowadnia, że przy pomocy ludzkiego ciała urzeczywistnić można każdą fantazję. Podczas 80-minutowego widowiska widzowie zanurzą się w fascynujący spektakl i choreografię na najwyższym poziomie, która z pewnością urzeknie ich serca!

W ostatnich latach Teatr Cieni TEULIS był finalistą największych programów typu talent show we Włoszech, Turcji, Czechach czy na Słowacji. Występował w Finlandii, Szwecji, a w Japonii 35 tysięcy widzów żegnało artystów na stojąco!

Bilety na wydarzenie, które odbędzie się na sali Radomskiej Orkiestry Kameralnej, zakupić można na stronie pankoncert.pl.

Oto fragment najbardziej znanego spektaklu zespołu – „Krzyku Duszy”: