Modlili się za cały naród. II Pielgrzymka Kościoła Walczącego za nami! [+FOTO]
W sobotę, 30 maja 2026 roku, odbyła się II Pielgrzymka Kościoła Walczącego. Uczestnicy przeszli ponad 30-kilometrową trasę z Opactwa Cystersów w Wąchocku na Święty Krzyż. W wydarzeniu udział wzięły środowiska narodowe i religijne, w tym Młodzież Wszechpolska.