Radomiak z licencją na nowy sezon Ekstraklasy. Są jednak warunki do spełnienia
Radomiak Radom otrzymał licencję uprawniającą do gry w PKO Bank Polski Ekstraklasie w sezonie 2026/2027. Decyzję w tej sprawie podjął Polski Związek Piłki Nożnej.
Radomiak Radom otrzymał licencję uprawniającą do gry w PKO Bank Polski Ekstraklasie w sezonie 2026/2027. Decyzję w tej sprawie podjął Polski Związek Piłki Nożnej.