Nowy miejski żłobek otwarty na Michałowie. W uroczystości uczestniczyła minister Agnieszka Dziemianowicz-Bąk
W Radomiu rozpoczął działalność nowy miejski żłobek przy ulicy Piastowskiej. Placówka została oficjalnie otwarta 1 czerwca, w Dniu Dziecka. W wydarzeniu uczestniczyła minister rodziny, pracy i polityki społecznej Agnieszka Dziemianowicz-Bąk.