• Kultura i rozrywka Materiał Partnera Radom i okolice Społeczeństwo

  TEATR BANIEK MYDLANYCH zobaczymy w Radomiu

  Teatr Baniek Mydlanych zaprasza na unikalne widowisko dla dzieci i prezentuje spektakl „Tajemnica Bańki Szczęścia”, w którym znów spotkamy się ze znanymi już bohaterami Bąbelkiem i Mydlaneczką oraz Mistrzem Bulbulasem. Czekają na nas olbrzymie Bańki Mydlane w nowych kształtach i kolorach!

  Bajeczny karnawał baniek mydlanych oraz niesamowita dawka humoru i dobrej energii dla całej rodziny, czyli interaktywne show w wykonaniu międzynarodowych artystów, które zabierze Was w zachwycającą podróż do krainy magii i kolorów! Zanurzcie się do świata dzieciństwa i radości całą rodziną!

  Tajemnica Bańki Szczęścia

  Zapraszamy do magicznej krainy Bańkolandii, gdzie w laboratorium znanego wynalazcy Bąbelka trwają prace nad tajemniczą recepturą Mydlanej Bańki Szczęścia…I choć to już 387 nieudana próba odkrycia sekretu szczęścia, Bąbelek nie rozpacza – dobrze wie, że pomogą mu przyjaciele: Mydlaneczka – prymuska mydlanej edukacji, Wróżka Czarodziejówna – mądra nauczycielka, Profesor Bulbulas  –  osobliwy naukowiec i oczywiście Wy, widzowie Bańkolandii! Pomożecie Bąbelkowi?

  Przygotujcie się więc do prawdziwej mydlanej przygody! Będziemy rozwiązywać bańkowe zagadki, wspierać Mydlaneczkę  i Bąbelka swoimi oklaskami, walczyć ze złośliwym Bulbulasem i wspólnie zmieniać stworzone przez niego dziwadła w kolorowe bańki radości. A więc do przodu! Wyruszajmy na poszukiwanie szczęścia! Otworzy się przed Wami świat prawdziwych cudów i baśni, które artyści tworzyć będą na magicznej scenie.

  Ważne informacje:

  • Polecamy dla dzieci od 2 do 10 roku życia!
  • Czas trwania występu – 1 godzina
  • Dzieci do 2,5 roku mogą wejść bezpłatnie i siedzieć na kolanach rodzica
   (nie potrzebują własnego biletu)

  Uwaga:

  * Ze względu na międzynarodowy charakter widowiska, piosenki i dialogi bohaterów w języku polskim odtwarzane są z playbacku.

  * Ze względu na stojące pod sceną dzieci (podczas kulminacyjnych pokazów baniek), widoczność z pierwszego i drugiego rzędu może być ograniczona.

  Wydarzenie w Radomiu odbędzie się 28 listopada o godz. 18:00, w Sali Koncertowej ROK. W najbliższy weekend na www.twojradom.pl pojawi się konkurs, w którym do wygrania dwa podwójne zaproszenia na wydarzenie.

  Więcej informacji dostępnych jest na:https://pankoncert.pl/teatr-baniek-mydlanych/