Inwestycje Radom i okolice Społeczeństwo

Ulica Cymerysa-Kwiatkowskiego niebawem zostanie ponownie otwarta

nowe autobusy wyjechały na ulice Radomia

Ulica Cymerysa-Kwiatkowskiego niebawem zostanie ponownie otwarta. Powróci również stała trasa autobusów linii 4 przez Glinice.

W związku z zakończeniem inwestycji spółki Wodociągi Miejskie, od dnia 21 lutego 2024 roku (środa) zostanie otwarty dla ruchu odcinek ulicy Cymerysa-Kwiatkowskiego.

Ulica Cymerysa-Kwiatkowskiego będzie ponownie przejezdna na odcinku pomiędzy ulicami Zagłoby a Placową. Przestaną wtedy obowiązywać dotychczasowe objazdy przez ulice Konopnickiej i Dąbrowskiego oraz przez Zagłoby, Mazowieckiego i Staroopatowską (albo Kolejową, Czarną, PCK i aleją Grzecznarowskiego).

Przywrócona będzie też stała organizacja ruchu na całej ulicy Strzeleckiej oraz na odcinku ulicy Pustej od Cymerysa-Kwiatkowskiego do Strzeleckiej (ponownie będą one jednokierunkowe w stronę ulicy Staroopatowskiej, z wyjątkiem ruchu rowerzystów).

Przywrócona zostanie ponadto stała trasa autobusów komunikacji miejskiej linii 4, przebiegająca w obu kierunkach przez ulice Jana Pawła II, Cymerysa-Kwiatkowskiego, Zagłoby, Słowackiego, 25 Czerwca i Kelles-Krauza.

Źródło: MZDiK