Konkursy Kultura i rozrywka O tym się mówi Partnerzy Radom i okolice

W kinie Helios każdy znajdzie coś dla siebie [KONKURS]

Konkurs powstał we współpracy z kinem Helios. Mamy dla Was trzy pojedyncze zaproszenia na seanse.

Mamy do zaprezentowania trzy kinowe odsłony:

Filmowe Poranki: Strażak Sam
Kolejna odsłona uwielbianego przez dzieci
Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.
Helios na scenie: ANDRÉ RIEU W DUBLINIE. Dobry koncert na Nowy Rok 
Wszyscy doskonale pamiętamy wspaniały letni koncert z Maastricht „Niech znów nastaną szczęśliwe dni!”. Już podczas niego André Rieu zapowiadał nam kinową podróż do Dublina. Dziś mówi jeszcze to: „Nowy Rok i karnawał to specjalny czas. Wraz z rodziną i przyjaciółmi z nadzieją patrzymy na nadchodzący rok. Mam nadzieję, że nasz dubliński koncert tylko utrzyma Was, kochani widzowie kinowi, w optymistycznym nastroju. Zacznijmy rok 2023 pięknym walczykiem lub dwoma! Moja wspaniała Orkiestra Johanna Straussa i ja nie możemy się już doczekać, żeby »zobaczyć« się z Wami w kinach”.
Kino Konesera: Bohater
Pokazywany w konkursie głównym festiwalu w Cannes „Bohater” to fascynujący dramat o mężczyźnie, który odbywa karę więzienia za długi. Podczas dwudniowej przepustki w ręce Rahima trafia torba z kosztownościami – mężczyzna staje przed dylematem, czy przywłaszczyć zgubę, spłacić wierzyciela i zapewnić sobie wolność, czy też postąpić zgodnie ze swoim sumieniem i odnaleźć właściciela.
Kino Helios udostępnia pojedyncze bilety na konkretne seanse:
  • Filmowe Poranki: Strażak Sam, cz. 4 (2D/dubbing – b.o.) – 08.01 godz. 10.30
  • Helios na scenie: ANDRÉ RIEU W DUBLINIE. Dobry koncert na Nowy Rok  – 11.01 godz. 18.00 
  • Kino Konesera: Bohater (2D/napisy – od 15 lat) – 09.01 godz. 18.00

Aby zdobyć bilety należy wziąć udział w konkursie, wykonując poniższe kroki.  

  • Polub fanpage twojradom.pl na Facebooku;
  • Udostępnij post na swojej tablicy;
  • Pod postem na FB napisz, który film Cię interesuje oraz jakie masz postanowienia noworoczne i czy udaje Ci się je realizować. 

Konkurs trwa jedynie do jutra. Wyniki zostaną opublikowane 6 stycznia, w godzinach popołudniowych lub kolejnego dnia za pośrednictwem fanpage’a Twój Radom.
Zapraszamy do zabawy!

IP_Helios_Premiery
Repertuar kina Helios w Radomiu od 06.01 do 12.01.2023

źródło: Kino Helios Radom