Radom i okolice Społeczeństwo

W Radomiu odbędzie się Kiermasz Świąteczny

W Radomiu odbędzie się Kiermasz Świąteczny. Ruszyły zgłoszenia dla sprzedawców.

Do 16 listopada wystawcy mogą zgłaszać się do udziału w Kiermaszu Świątecznym, który odbędzie się w dniach 15-17 grudnia 2023r. na pl. Jagiellońskim w Radomiu, w godz. 11.00-19.00.

Kiermasz będzie częścią Jarmarku Świątecznego, podczas którego planowane są koncerty, konkursy, zjazd food tracków, karuzela wenecka i inne atrakcje.

Zarządzenie Prezydenta Miasta Radomia oraz regulamin kiermaszu i niezbędne załączniki znajdują się na stronie: https://bip.radom.pl/ra/wladze-miasta/zarzadzenia-prezydenta/64482,Nr-49352023-w-sprawie-wprowadzenia-Regulaminu-Kiermaszu-Swiatecznego.html

Organizator zapewnia wystawcom drewniane stoiska oraz dostęp do prądu (do 4 kW, bez trójfazy).

Warunkiem uczestnictwa w kiermaszu jest zgłoszenie do dnia 16 listopada 2023 roku do godz. 10.00 poprawnie wypełnionej deklaracji udziału w kiermaszu,  stanowiącej  załącznik  do ww. regulaminu. Deklarację (jako skan lub zdjęcie) można wysłać mailem na adres [email protected] (w temacie maila proszę wpisać „Kiermasz – zgłoszenie”) lub dostarczyć w formie papierowej do Wydziału Kultury UM w Radomiu, ul. Żeromskiego 53, pok. 300 A.

Z autorami wybranych ofert organizator skontaktuje się do dnia 23 listopada do  godz. 12.00. Preferowana będzie sprzedaż ozdób, rękodzieła, upominków, świątecznych potraw i słodyczy.

Stawki najmu oraz informacja o możliwości bezpłatnego korzystania ze stoiska znajdują się tutaj: https://bip.radom.pl/download/69/84544/1402.pdf