Kultura i rozrywka

W sieci pojawił się nowy singiel Pawła Domagały [+WIDEO]

Paweł Domagała 18 października zamieścił w sieci nowy utwór z teledyskiem „Po co ten krzyk”. Jest on zapowiedzią nowej płyty „Narnia”.

– Bardzo długo pisałem tę piosenkę. Myślę, że przeszła ze mną sporo. Była ze mną, gdy byłem załamany, gdy walczyłem o nadzieję i gdy ją traciłem. Myślę, że jest o bezradności, z której na końcu możemy czerpać siłę do zmian. Mam nadzieję, że z Wami też zostanie na długo – mówi Paweł Domagała.

Tekst napisał Paweł Domagała, a muzykę skomponował razem z Łukaszem Borowieckim, który jest też producentem muzycznym utworu.

Reżyseria klipu: Paweł Domagała.

Nowa płyta nawiązuje do ulubionej książki Pawła Domagały  „Opowieści z Narni” C. S. Lewisa. Dotychczas ukazały się dwie piosenki z płyty – „Łe Łe” i „Dzieci u dziadków”. Premiera „Narnii” odbędzie się 18 listopada 2022.

–  Narnię rozumiem jako krainę, do której każdy z nas musi wejść i stoczyć swoją walkę. Miejsce, gdzie najpierw porządkujesz siebie, by móc zmieniać świat. W „Narni” mówię wprost o swoich lękach, słabościach. To na pewno płyta najbardziej osobista i najbardziej terapeutyczna. Praca nad nią była pracą nad sobą – mówi muzyk.