Uncategorized

Weekend z Amfiteatrem

12 marca (sobota), godzina 15:00 – Warsztaty z Pracownią Nowych Mediów:

Specjalnie z myślą o kobietach Amfiteatr przygotował profesjonalne zajęcia związane z fotografią studyjną, które wzbogacone zostaną doradztwem wizerunkowym. Uczestniczki poznają funkcjonowanie drukarki 3D, nauczą się animacji poklatkowej, będą również mogły wcielić się w role modelek i doświadczyć wirtualnej przygody. Aktywnie i twórczo spędzony czas w studiu telewizyjnym Amfiteatru pozwoli na oderwanie się od codzienności. 

https://biletyna.pl/inne/TECHNOGIRLS-DZIEN-KOBIET-Z-PRACOWNIA-NOWYCH-MEDIOW

 

12 marca (sobota), godzina 15:00 – „Opowieści Papierowego Teatru”:

Wyjątkowe widowisko teatru lalkowego przeniesie najmłodszych widzów do świata pełnego humoru. Nie zabraknie również wartościowych treści. W ramach „Opowieści Papierowego Teatru” wg H. Ch. Andersena zaprezentowane zostaną trzy spektakle: „Dyrektor Teatru Marionetek”, „Dzielny Ołowiany Żołnierz”, „Brzydkie Kaczątko”.

https://biletyna.pl/spektakl/Brzydkie-Kaczatko-i-Dzielny-Olowiany-Zolnierz/Radom?fbclid=IwAR0NOj8S44_qGfXI4FRsb5NvFtP2xJ_zU5twf-wO2tt8Fcw77tIwwLSwVqk

 

13 marca (niedziela), godzina 10:00 i 12:00 – „F jak Fangor”:

Przed miłośnikami kultury kolejna odsłona cyklu Wkręć się w sztukę. Tym razem głównym bohaterem będzie Wojciech Fangor, wybitny polski malarz, rzeźbiarz i plakacista. Poza rozmowami o symbolice kolorów, znaczeniu poszczególnych barw, odbędą się kreatywne warsztaty familijne, które poprowadzi Pan od plastyki. Dzieci wraz z rodzicami stworzą ruchome, ulotne obrazy. 

https://biletyna.pl/dla-dzieci/Wkrec-sie-w-sztuke-F-jak-Fangor

 

Wszystkie wydarzenia odbywają się przy zachowaniu bezpieczeństwa sanitarnego. 

Klaudia Sułek

Źródło informacji i foto: Miejski Ośrodek Kultury „Amfiteatr”