• Konkursy Kultura i rozrywka Radom i okolice Społeczeństwo

  Wygraj książkę od wydawnictwa Skarpa Warszawska [KONKURS]

  We współpracy z wydawnictwem Skarpa Warszawska oraz radomską kawiarnią Vanilia Cafe realizujemy „Konkurs czytelniczy”. Na zwycięzcę poza dobrą lekturą, przy odbiorze czekać będzie także napój od Vanilia Cafe.

  Jeśli masz ochotę na opartą na prawdziwych wydarzeniach powieść szpiegowską lub romans okraszony poczuciem humoru i nagłymi zwrotami akcji, zapraszamy do konkursu.

  Agentka
  Autor: Alan Hlad

  Rok 1942, kiedy wynik wojny wisi na włosku, prezydent Roosevelt wysyła nieprawdopodobną grupę zadaniową z wyjątkową misją. Bibliotekarze wyszkoleni w szpiegostwie i specjaliści od mikrofilmów, współpracujący ze specjalnym oddziałem Służb, zostają rozlokowani po całej Europie. Pozyskując i przeglądając gazety, książki i podręczniki techniczne, zbierają informacje o rozmieszczeniu wojsk i uzbrojeniu. Maria Alves zostaje wysłana do Lizbony, gdzie skrupulatnie fotografuje publikacje. Współpracuje z Tiago – portugalskim właścicielem księgarni, który wykonuje własną, niepewną misję, pomagając żydowskim uchodźcom. Gdy Maria i Tiago zbliżają się do siebie, ich wspólna przyszłość jest zagrożona. Kobieta dostaje bowiem nowe zadanie, które zaprowadzi ją w samo serce wewnętrznego kręgu sympatyków Fuhrera!

  Amerykańska bibliotekarka i portugalski handlarz książek misja, która może odmienić losy wojny.

  Poradnik prawdziwej damy. Przypadek, wypadek czy intryga?
  Autor:Dianne Freeman

  Londyn słynie z gwaru i intryg, ale to spokojna angielska wieś może kryć wiele tajemnic…

  Frances poszukuje miejsca na zbliżający się ślub siostry, z dala od wścibskich oczu. Risings, rodzinna posiadłość George’a w Hampshire, wydaje się być idealnym miejscem. Wkrótce Frances wraz z ukochanym i gośćmi uciekają na wieś, by zająć się typowymi wiejskimi zajęciami: strzelaniem, jazdą konną i romantycznymi schadzkami w ogrodach.
  Gdy spokojnym miejscem wstrząsają kolejne wypadki, Frances zaczyna podejrzewać, że nie są one przypadkowe i wymierzono je w narzeczonego siostry. Przybyła na miejsce matka również nie jest pod wrażeniem przyszłego zięcia. 

  Frances i George szukają sprawcy wypadków wśród zgormadzonej rodziny, przyjaciół i służby. Nikt nie jest bezpieczny, a jeśli szybko nie uda się odkryć winowajcy… bicie weselnych dzwonów może ustąpić miejsca pogrzebowi!

  Aby wziąć udział w konkursie, należy:

  • polubić fanpage twojradom.pl na Facebook lub na Instagram;
  • udostępnić post konkursowy na swojej tablicy FB
  • napisać dlaczego chcesz wygrać daną książkę. 

  Wyniki konkursu zostaną opublikowane za pośrednictwem fanpage Twój Radom na Facebooku, pod postem konkursowym, 13 listopada.
  Po odbiór nagrody zapraszamy do Vanilia Cafe (ul. Żeromskiego 31), gdzie czekać będzie także wybrany napój.