Konkursy Kultura i rozrywka O tym się mówi Radom i okolice Społeczeństwo

Wygraj książkę oraz kawkę w Vanilia Cafe [KONKURS czytelniczy]

We współpracy z Wydawnictwem Poznańskim oraz radomską kawiarnią Vanilia Cafe realizujemy „Konkurs czytelniczy”. Zapraszamy do udziału.

W tym tygodniu do wygrania jedna z dwóch pozycji od Wydawnictwa Poznańskiego. Chcemy zapoznać Państwa z historiami dwóch kobiet.

Spadochrony

Claire Wang zostaje wysłana przez rodziców z Chin do szkoły w Kalifornii. W ciągu chwili musi się przyzwyczaić do nowej rzeczywistości: życia w obcym kraju, wśród obcych ludzi. Nie ma tutaj nikogo, kto mówiłby jej, co ma robić, a Claire szybko zaczyna wykorzystywać swoją nowo odkrytą wolność.
Dani De La Cruz, której mama wynajęła Claire pokój, nie jest zachwycona wizją nowej członkini rodziny. Jedyne, na czym chce się teraz skupić, to otrzymanie stypendium otwierającego drzwi do Yale. Nawet jeśli oznacza to rywalizację z bogatymi uczniami, którzy drogę na szczyt mogą sobie kupić. Plan Dani zbacza z kursu, kiedy jeden z nauczycieli niebezpiecznie przekracza granice ich relacji.
Dani i Claire desperacko próbują się unikać. Okazuje się jednak, że obie zmagają się z doświadczeniami, które znacząco na nie wpływają.
Kelly Yang mistrzowsko buduje poruszającą opowieść o losach imigrantów, relacjach rodzinnych i miłosnych oraz władzy pieniądza.

Wszystkie wady Klary i jej jedna zaleta

Poznaj Klarę, jej wszystkie wady oraz jedną zaletę.

Klara to kobieta po trzydziestce, która nie zdążyła się w życiu wyszaleć. Niczego jej jednak nie brakuje – ma stałą pracę, kochającego męża i dwóch nastoletnich synów. Z czasem okazuje się jednak, że jej życie dalekie jest od sielanki. Kryzys wieku średniego dopada również kobiety, a jedno przypadkowe spotkanie w zaciętej windzie może wywrócić życie do góry nogami. Klara zaczyna odkrywać siebie na nowo, lecz nie wszystko idzie zgodnie z jej planem.

Wejdź do świata Klary i przekonaj się, jak przewrotny potrafi być los. Pozwól sobie na bycie nieidealną, a i tak ze wszystkim sobie poradzisz. W końcu bycie kobietą to supermoc!

Aby wziąć udział w konkursie, należy:

  • polubić fanpage twojradom.pl
  • udostępnić post konkursowy na swojej tablicy FB
  • opisać swoją ulubioną postać, najlepiej zapamiętanego bohatera ulubionej książki. 

Wyniki konkursu zostaną opublikowane za pośrednictwem fanpage Twój Radom na Facebooku, pod postem konkursowym, 26 kwietnia. Wyłonionych zostanie dwóch zwycięzców. Każda osoba otrzyma jedną książkę. Po odbiór nagrody zapraszamy do Vanilia Cafe (ul. Żeromskiego 31), gdzie na wygranych czekać będzie także ciepły napój. Książki do odbioru dostępne będą już następnego dnia.

Więcej na: https://wydajenamsie.pl/