Konkursy Kultura i rozrywka Polska i świat Radom i okolice Społeczeństwo

Wygraj podwójne zaproszenie na Gruziński Balet APHKHAZETI [KONKURS]

Przed nami okazja do zapoznania się z estetyką gruzińską. Już w marcu Gruziński Balet APHKHAZETI odwiedzi Radom. We współpracy z organizatorem trasy koncertowej przygotowaliśmy dla Państwa podwójne zaproszenie na wydarzenie.

Za pośrednictwem portalu informowaliśmy już o nadchodzącym koncercie grupy APHKHAZETI. Dzisiaj zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie, gdyż mamy dla Państwa aż dwa podwójne zaproszenia na gruziński balet.

Wydarzenie odbędzie się 5 marca 2024 r. w sali Radomskiej Orkiestry Kameralnej (Żeromskiego 53, 26-610 Radom), o godz.: 19:00.

Kilka opinii o magii nadchodzącego wydarzenia:

Widowisko niezwykłe. Muzyka, chór i balet nie wiadomo, czym bardziej można się było zachwycać. Czegoś tak pięknego nigdy dotąd nie miałam okazji widzieć.

BARBARA 20.03.2023, Łódź, 19.03.2023 Teatr Wielki

Niesamowity spektakl, wspaniała choreografia, piękne układy taneczne, barwne kostiumy, ogromne przeżycie, które na długo pozostanie w pamięci. Żywiołowa muzyka w połączeniu z nieopisanym talentem artystów tworzy cudowną całość, którą ogląda się z zapartym tchem. Istne widowisko, które mam nadzieję jeszcze kiedyś będę mogła podziwiać. Serdecznie polecam!

Katarzyna 20.03.2023, Łódź, 19.03.2023 Teatr Wielki

Cudowny, energetyczny emocjonalny występ. Jestem pod wrażeniem talentu, sprawności fizycznej,
a jednocześnie gracji tancerzy. Niezwykłe brzmienie chóru i orkiestry.

Anakakki 19.03.2023, Częstochowa, 18.03.2023 Filharmonia Częstochowska

Fantastyczne wydarzenie, dopracowane w każdym calu. Niesamowita energia, niewyobrażalne umiejętności tancerzy, do tego rewelacyjna muzyka i wspaniały chór. Szkoda, że całość trwa tylko 2 godziny, mogłabym ich oglądać bez końca.

Katarzyna 14.03.2023, Warszawa, 13.03.2023 Teatr Wielki – Opera Narodowa

Aby wziąć udział w konkursie i zdobyć bilety, należy:

  • polubić fanpage twojradom.pl na Facebook lub na Instagram;
  • udostępnić post konkursowy na swojej tablicy FB
  • napisać dlaczego chcesz wygrać bilety na wydarzenie.  

Wyniki zostaną ogłoszone 26 lutego za pośrednictwem fanpage twojradom.pl na stronie platformy Facebook, pod postem konkursowym.