Kultura i rozrywka O tym się mówi Radom i okolice Społeczeństwo Sport

Zbliża się Turniej Partnerstwa Regionalnego Czarni – Kozienice 2023

Zbliża się Turniej Partnerstwa Regionalnego Czarni – Kozienice 2023. Wstęp na wydarzenie jest wolny!

Już w ten weekend hala sportowa w Kozienicach wypełni się kibicami, a emocje sięgną przysłowiowego zenitu. Gmina Kozienice wspólnie z klubem Enea Czarni Radom zaprasza na niezapomniane, sportowe przeżycia w towarzystwie mistrzów podczas Turnieju Partnerstwa Regionalnego Czarni – Kozienice 2023. 

Udział w turnieju w hali sportowej KCRiS – Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu wezmą: Enea Czarni Radom, Bogdanka LUK Lublin, PSG Stal Nysa oraz Ślepsk Malow Suwałki.

W pierwszym dniu turnieju dojdzie do dwóch meczów. O godzinie 17:00 zmierzą się drużyny: Bogdanka LUK Lublin oraz Ślepsk Malow Suwałki. O godzinie 19:00 zaplanowano z kolei pojedynek Enea Czarnych Radom z zespołem PSG Stali Nysa.

W drugim dniu zawodów również rozegrane zostaną dwa spotkania. O godzinie 11:00 zaplanowany został mecz o 3. miejsce, a o godzinie 13:00 dojdzie do pojedynku, którego stawką będzie końcowy triumf w Turnieju Partnerstwa Regionalnego Czarni – Kozienice 2023!

Patronat honorowy nad imprezą objął burmistrz gminy Kozienice – Piotr Kozłowski. Energii i mocy naszym zawodnikom doda sponsor Enea Wytwarzanie.

Wstęp wolny.

Turniej Partnerstwa Regionalnego Czarni - Kozienice 2023