Kultura i rozrywka Na czasie O tym się mówi Radom i okolice Społeczeństwo

Zbliża się Turniej Talentów Inspektoratu Tańca

Wielkimi krokami zbliża się Turniej Talentów Inspektoratu Tańca. W repertuarze masa choreografii!

Przypomnijmy,  że w piątek 31 marca o godz. 17:00 w Resursie Obywatelskiej odbędzie się Turniej Talentów Inspektoratu Tańca. Goście zobaczą m.in.: układy choreograficzne Zespołu tańca „Excellent”, autorskie układy uczennic „Inspektoratu Tańca”, pokazy zespołów tańców latino i hip-hop.

Turniej Talentów Inspektoratu Tańca to bardzo ciekawe wydarzenie. Wezmą w nim udział młode tancerki z czterech grup, podzielonych według wieku i umiejętności. Każda z uczennic zaprezentuje własną choreografię, trwającą od jednej do półtorej minuty.

Najlepsza tancerka z każdej grupy otrzyma Grand Prix. Zwyciężczyni zostanie  wyłoniona po podsumowaniu głosów sędziów. Każdy z jurorów będzie mieć za zadanie uszeregować występy, zaczynając od najlepszego. W przypadku braku oczywistego zwycięzcy, decydujący głos będzie mieć Cyryl Prochonow. Udzieli on także pomocy występującym przed wyjściem na scenęNa koniec wręczy nagrody specjalne, doceniając rozwój taneczny, zachowanie na zajęciach dzieci, jak też zaangażowanie rodziców. 

Patronat nad wydarzeniem objęła redakcja Twój Radom.

Źródło: Studio Inspektorat Tańca/Facebook