Inwestycje Na czasie O tym się mówi Radom i okolice Sport

Będzie napis „RADOMIAK” na północnej trybunie nowego stadionu przy ul. Struga 63

Postępy na budowie stadionu Radomiaka. Jak obecnie wygląda budowa na struga 63? Fot. Stadion Radomiaka

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomiu poinformował, że na trybunie północnej nowego stadionu przy ul. Struga 63 powstanie napis „RADOMIAK”.

Nie tak dawno informowaliśmy o ostatniej wpadce MOSiR-u podczas budowania nowego stadionu Radomiaka. Na obiekcie zostały źle zamontowane krzesełka.

Budowa stadionu Radomiaka nadal zaskakuje. Kibice wściekli

Jak poinformował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji za pośrednictwem Facebooka na trybunie północnej powstanie napis „RADOMIAK”

– Wychodząc naprzeciw wszelkim spekulacjom i całej dyskusji jaka wywiązała się w ostatnich dniach na temat kolorystyki krzesełek na nowym stadionie przy ul. Struga 63, prezentujemy wszystkim zainteresowanym projekt trybuny północnej stadionu. Będzie napis „RADOMIAK” – czytamy w informacji opublikowanej na facebookowym profilu MOSiR-u.

Do wpisu zostało załączone zdjęcie.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomiu poinformował, że na trybunie północnej nowego stadionu przy ul. Struga 63 powstanie napis "RADOMIAK".

 

Przypomnijmy, że budowa stadionu przy ulicy struga 63 powoli dobiega końca. Wykonawca na realizację wszystkich prac ma czas do 31 maja br.

Źródło: MOSiR