Kultura i rozrywka O tym się mówi Radom i okolice Społeczeństwo

Bilety online na sobotnie pokazy Air Show wyprzedane

Bilety online na sobotnie pokazy Air Show wyprzedane. Czy będą jeszcze dostępne?

26 i 27 sierpnia w Radomiu odbędą się Międzynarodowe Pokazy Lotnicze Air Show, to jedno z najważniejszych wydarzeń lotniczych w Polsce i Europie. Impreza organizowana jest zwykle co dwa lata. Ostatni raz odbyła się w 2018 r. Pięcioletnia przerwa związana była z pandemią i rozbudową lotniska Warszawa-Radom.

Na niebie w defiladzie pokażą się wszystkie statki Sił Powietrznych RP, w tym również żegnające się powoli ze służbą MiGi-29 i Su-22. Na płycie radomskiego lotniska zaprezentowane zostanie wyposażenie wszystkich rodzajów wojsk, w tym także po raz pierwszy koreański samolot FA-50 z polską szachownicą.

W czwartek, 24 sierpnia 2023 roku organizatorzy Międzynarodowych Pokazów Lotniczych Air Show 2023 poinformowali, że bilety online na sobotnie pokazy zostały wyprzedane.

– Bilety w sprzedaży online na sobotę zostały wyprzedane. Nie musicie się martwić, kto nie zdążył lub zastanawia się nad zakupem – bilety będą dostępne w sobotę na miejscu przy bramkach wejściowych. Ilość biletów dostępnych w kasach jest ograniczona

informują organizatorzy.

Przypomnijmy, że wejściówki jednodniowe na sobotę, razem z pokazem wieczornym kosztują 70 zł, a na niedzielę 60 zł. W sprzedaży internetowej bilety normalne były tańsze o 10 zł niż te, które będą sprzedawane w kasach w dniu pokazów.

Bilet ulgowy na jeden dzień pokazu kosztuje 30 zł. Bezpłatny wstęp na imprezę mają dzieci do lat 6 i seniorzy 75+. Przewidziano też ulgowe bilety dla uczniów i studentów, a także emerytów i rencistów oraz specjalne ceny dla rodzin z dziećmi.

Źródło: Międzynarodowe Pokazy Lotnicze Air Show