Inwestycje Radom i okolice Społeczeństwo

Budowa brakujących trybun na stadionie Radomiaka ruszy za tydzień

Budowa brakujących trybun za stadionie Radomiaka ruszy za tydzień. – Mocno wierzę w to, że realizacja inwestycji przebiegnie zgodnie z planem, bez żadnych niespodzianek – przekazał prezydent Radomia.

Na początku kwietnia informowaliśmy o tym, że za budowę dwóch brakujących trybun na stadionie Radomiaka odpowiedzialna będzie firma Betonox z Radomia.

Teraz za pośrednictwem facebookowego profilu, prezydent Radomia, Radosław Witkowski poinformował, że plan dotyczący tej inwestycji został ustalony.

– Plan najbliższych działań nakreślony, w przyszłym tygodniu ruszą prace związane z budową wschodniej i zachodniej trybuny stadionu przy ulicy Struga. Na początek, jak poinformował mnie dziś przedstawiciel Betonoxu, będą prowadzone prace ziemne od strony ulicy Zbrowskiego

przekazał prezydent Radomia.

Wykonawca wejdzie na plac budowy po ostatnim domowym meczu Zielonych.

– Na prośbę Radomiaka wykonawca wejdzie na plac budowy samych trybun po ostatnim meczu z Widzewem, kiedy będzie można już zdemontować ogrodzenie

poinformował Radosław Witkowski.

– Mocno wierzę w to, że realizacja inwestycji przebiegnie zgodnie z planem, bez żadnych niespodzianek

dodał.

Przypomnijmy, że zgodnie z umową wykonawca ma 21 miesięcy na wykonanie wszystkich prac. Cena inwestycji wynosi 39 mln 590 tys. zł, a okres gwarancji – 6 lat.