O tym się mówi Radom i okolice Religia Wiadomości

Nowy projekt Duszpasterstwa Rodzin

Nowy projekt Duszpasterstwa Rodzin Diecezji Radomskiej skierowany jest do rodziców nastolatków. Projekt „Bunt na pokładzie” miał już ponad 100 edycji na terenie całego kraju i poza jego granicami.

„Bunt na Pokładzie” jest autorskim projektem rekolekcyjnym, w ramach którego odbędą się warsztaty, mające na celu pomóc rodzicom budować relację z dojrzewającym dzieckiem. Warsztaty będą przeprowadzone podczas jednodniowego spotkania, które odbędzie się 16 marca od godz. 10.00 do 17.00 w gmachu Wyższego Seminarium Duchownego w Radomiu.

Cykl obejmuje treści merytoryczne oraz rozbudowaną część praktyczną. Będzie się składał z trzech paneli:

1. Rodzic ma prawo do błędów
2. Spojrzenie na świat oczami nastolatka
3. Mocny rodzic czyli narzędzia do budowania relacji

Spotkanie poprowadzi mgr Michał Frąckowicz, mąż, ojciec, wychowawca, katecheta, formator wspólnot, Nauczyciel w Zespole Szkół Muzycznych w Łodzi oraz pracownik Centrum Mocni w Duchu, odpowiedzialny za projekt „SOS dla wspólnot”.

Projekt miał już ponad 100 edycji na terenie całego kraju a także za granicą, w Niemczech, Szwajcarii, Szwecji i na Wyspach Brytyjskich.

Zapisy prowadzone są internetowo przez stronę Duszpasterstwa Rodzin. Można również zapisać się osobiście w Wydziale Duszpasterstwa Rodzin Kurii Diecezji Radomskiej. Aby wziąć udział w warsztatach należy dokonać opłaty w wysokości 80 zł.

Liczba miejsc ograniczona.

Źródło: rodzina.diecezja.radom.pl

Foto: Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Radomskiej Facebook