Na czasie Radom i okolice Społeczeństwo Wyróżnione

Czy z Lotniska Warszawa-Radom polecimy do Tunezji?

Lotnisko Warszawa-Radom

Lotnisko Warszawa-Radom lada moment ogłosi letnią siatkę połączeń. Czy będziemy mogli polecieć z Radomia do Tunezji? „To niemal przesądzone”.

Lotnisko Warszawa-Radom ma jasne plany na przyszły rok, m.in. podwojenie liczby pasażerów.

Nie jest to jedyny pomysł na rozwinięcie działającego portu lotniczego. Już niedługo mamy poznać nowe kierunki lotów z Radomia. Jak nieoficjalnie informuje portal fly4free.pl, polecimy do Tunezji.

– Jak udało nam się ustalić, lada moment swoją letnią siatkę połączeń z Radomia ogłosi LOT. Oficjalna lista kierunków jest na razie okryta tajemnicą, ale z naszych informacje wynika, że na liście znajdzie się m.in. Ochryda w Macedonii Północnej. W letniej siatce lotniska pojawią się też nowe kierunku czarterowe. Z informacji Fly4free.pl wynika, że niemal przesądzone jest uruchomienie lotów do Tunezji, która jest jednym z najszybciej rosnących urlopowo kierunków wśród turystów z Polski

informuje portal fly4free.pl

Przypomnijmy, że loty do Tunezji „dostały drugą szansę”, ponieważ w tym roku biura podróży oferujące wycieczki do tego kraju z wylotem z tego lotniska musiały odwoływać swoją ofertę.

Aktualnie z Portu Lotniczego Warszawa-Radom możemy polecieć do Paryża, Rzymu i Sharm el-Sheikh. W połowie grudnia linie Wizz Air zaczną latać do Larnaki.

Źródło: fly4free.pl