Kultura i rozrywka O tym się mówi Radom i okolice

Dobiega końca wystawa „Wojciech Fangor. Dzisiaj są moje urodziny”

Wystawa „Wojciech Fangor. Dzisiaj są moje urodziny” dostępna będzie w MCSW Elektrownia jeszcze tylko do 5 lutego. Instytucja zaprasza na wydarzenia finisażowe. 

Dobiega końca ekspozycja poświęcona postaci i twórczości wybitnego polskiego artysty. Z tej okazji Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej „Elektrownia” zachęca do wzięcia udziału w wydarzeniach finisażowych. Na uczestników czeka trzecia edycja warsztatów rodzinnych zainspirowanych obrazami Fangora.

Wydarzenie z okazji 100. rocznicy urodzin Fangora

Uczestnicy porozmawiają na temat kolorów, barw, farb, portretów, kotów. Przedmiotem rozważań staną się też kosmiczne krainy. Sztuka Fangora pozwoli uwolnić swoją kreatywność i wyobraźnie, co umożliwi stworzenie wyjątkowych autoportretów.

Ze względu na ograniczoną liczbę uczestników, obowiązują wcześniejsze zapisy: [email protected]. Lista zamknięta zostanie 3 lutego o godz. 15:00)

Wystawa „Wojciech Fangor. Dzisiaj są moje urodziny” dostępna będzie w MCSW Elektrownia jeszcze tylko do 5 lutego. Zajęcia warsztatowe odbędą się o godzinie 13:00.

Wydarzenie przeznaczone jest dla rodzin z dziećmi (5-12 lat). Wstęp: 10 zł/rodzina (maksymalnie 3 osoby).

Źródło: MCSW Elektrownia/Facebook