Kultura i rozrywka O tym się mówi Radom i okolice Społeczeństwo

Festyn strażacki w Jedlni-Letnisko

festyn strażacki w jedlni-letnisko

Zbliża się festyn strażacki w Jedlni-Letnisko. Jakie atrakcje przygotowano?

Już 4 czerwca 2023 roku w Jedlni-Letnisko odbędzie się festyn strażacki. W trakcie wydarzenia odbędzie się zabawa sportowa, której zwycięzcy odbiorą nagrodę z rąk Burmistrza Jedlni-Letniska oraz Prezesa OSP Jedlnia-Letnisko.

– Wszystkich szczegółów Wam nie zdradzimy – chcemy żebyście poczuli dreszczyk adrenaliny. Jako, że festyn zorganizowany został w bezpośrednim sąsiedztwie Dnia Dziecka, to do turnieju zapraszamy drużyny dwuosobowe: złożone z dziecka i osoby dorosłej. Rozegramy 3 konkurencje eliminacyjne oraz konkurencję finałową. Konkurencje te będą ściśle powiązane z pożarnictwem, wymagać będą sprytu, siły oraz zgrania w drużynie – informuje Ochotnicza Straż Pożarna w Jedlni – Letnisko

Zapisy do turnieju przyjmowane są przez komunikator „Messenger” profilu OSP Jedlnia-Letnisko oraz w dniu festynu w godz. 13.00-13.30 w strażackim namiocie. W zgłoszeniu należy podać:

  • Imiona i nazwiska każdego uczestnika,
  • Wiek każdego uczestnika,
  • Nazwę drużyny.

Oprócz turnieju na wydarzenie przygotowano m.in. dmuchańce dla dzieci, pokazy strażackie, tor przeszkód i malowanie twarzy.

Źródło: OSP Jedlnia-Letnisko

Postaw mi kawę na buycoffee.to