Inwestycje Radom i okolice Społeczeństwo

W Jedlni-Letnisku powstanie komisariat policji?

W Jedlni-Letnisku powstanie komisariat policji? – Decyzja leży już wyłącznie po stronie ministerialnej – mówił burmistrz Jedlni-Letnisko, Piotr Leśnowolski.

W ostatnim czasie w przestrzeni medialnej pojawił się pomysł utworzenia komisariatu policji w Jedlni-Letnisku. Jak się okazuje ten pomysł jest bardzo możliwy do wykonania.

– Jako samorząd podjęliśmy wszelkie kroki administracyjne, aby w Jedlni-Letnisku powstał komisariat, który będzie czuwał nad bezpieczeństwem naszych mieszkańców. Decyzja o budowie leży już wyłącznie po stronie ministerialnej. Jako samorząd zrobiliśmy wszystko co trzeba – zgodnie z otrzymanymi wytycznymi wyodrębniliśmy działkę o powierzchni ponad 2500 metrów kwadratowych, którą chcemy przekazać na ten cel

przekazał Piotr Leśnowolski.

Jak dodał burmistrz Jedlni-Letnisko, działka ma doskonałe położenie logistyczne, pełne uzbrojenie oraz szybkie połączenie komunikacyjne.

– Jestem przekonany, że już wkrótce nad naszym bezpieczeństwem będą czuwać funkcjonariusze w komisariacie w Jedlni-Letnisku

mówił Piotr Leśnowolski.

Ponadto, jak poinformował burmistrz zgodnie z wdrażanym programem „Bezpieczna Gmina” w różnych punktach miejskich zamontowane zostaną kamery monitoringu.

Źródło: Facebook Piotr Leśnowolski