O tym się mówi Radom i okolice Społeczeństwo Sport

„Gołębnik” wrócił na Struga 63

Słynny „Gołębnik” wrócił na Struga 63. Jaką funkcję będzie pełnił?

Otwarcie stadionu Radomiaka już jutro, z tej okazji na ulicy Struga 63 powrócił „Gołębnik”, czyli budka spikera pod którą zbierali się najbardziej zagorzali kibice Radomiaka.

W dzień meczu z Cracovią „Gołębnik” będzie jeszcze pełnił funkcję atrakcji dla Kibiców (zdjęcia), natomiast w przyszłości Klub planuje, aby była to kasa biletowa oraz sklep z gadżetami.

Przypomnijmy, garść informacji organizacyjnych przed jutrzejszym meczem.

Pierwszy mecz na nowym stadionie Radomiaka. Garść informacji organizacyjnych

Bramy stadionu zostaną otwarte już o godz. 18:00. Klub apeluje do wszystkich kibiców, o jak najwcześniejsze przybycie na obiekt przy S63. Zachęca również do korzystania z komunikacji miejskiej.

– Informujemy, że kibice, którzy będą posiadali bilet lub karnet na mecze Radomiaka, będą mogli podróżować za darmo autobusami. Darmowa komunikacja miejska dla fanów będzie obowiązywała od godz. 14:30 do godz. 1:00 – przekazuje Radomski Klub Sportowy.

Ulica Struga, jak i pozostałe ulice, nie zostaną zamknięte dla ruchu. Częstotliwość kursowania autobusów zostanie zwiększona przed (autobus co 7 minut) i po meczu (autobus co 4 minuty). Obok stadionu znajduje się przystanek Struga/Zbrowskiego, na którym zatrzymują się autobusy linii nr 9, 17, 18, 21 oraz 26.

Źródło: RKS Radomiak Radom