O tym się mówi Radom i okolice Społeczeństwo Sport

Pierwszy mecz na nowym stadionie Radomiaka. Garść informacji organizacyjnych

W sobotę o godz. 20:00 Radomiak rozegra przy Struga 63 mecz 3. kolejki PKO BP Ekstraklasy z Cracovią. Dla kibiców, którzy wybierają się na wydarzenie, klub przygotował garść informacji organizacyjnych.

Bramy stadionu zostaną otwarte już o godz. 18:00. Klub apeluje do wszystkich kibiców, o jak najwcześniejsze przybycie na obiekt przy S63. Zachęca również do korzystania z komunikacji miejskiej.

– Informujemy, że kibice, którzy będą posiadali bilet lub karnet na mecze Radomiaka, będą mogli podróżować za darmo autobusami. Darmowa komunikacja miejska dla fanów będzie obowiązywała od godz. 14:30 do godz. 1:00 – przekazuje Radomski Klub Sportowy.

Ulica Struga, jak i pozostałe ulice, nie zostaną zamknięte dla ruchu. Częstotliwość kursowania autobusów zostanie zwiększona przed (autobus co 7 minut) i po meczu (autobus co 4 minuty). Obok stadionu znajduje się przystanek Struga/Zbrowskiego, na którym zatrzymują się autobusy linii nr 9, 17, 18, 21 oraz 26.

Aktualności prosto z nowego stadionu Radomiaka!

Biletu lub karnetu nie trzeba mieć wydrukowanego, wystarczą bilety lub karnety (kod QR) zapisane na urządzeniach multimedialnych. Organizatorzy proszą kibiców o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości, a osoby z biletami/karnetami ulgowymi – dokument potwierdzający uprawnienia do ulgi.

Nad każdym wejściem na stadion, widnieje informacja, którym kołowrotkiem powinna wejść dana osoba (kołowrotki są tak zaprogramowane, że nie ma możliwości wejścia na inny sektor niż wskazuje na to bilet). Klub prosi o dokładne sprawdzenie biletów przed wejściem na obiekt, a na stadionie zajmowanie swoich miejsc i nie blokowanie ciągów komunikacyjnych.

Sektory, wejścia – MAPKA (TUTAJ)

Klub przekazuje, że trybuna ULTRAS znajduje się na sektorach J1, J2, J3, K1, K2, K3, K4 i K5. Z kolei sektory G1, G2, G3, G4 to tzw. trybuna rodzinna. Jak informują kibice, na sektorze

Na stadionie Radomiaka powstaje sektor gości

Organizatorzy proszą również o zapoznanie się z regulaminem imprezy masowej – TUTAJ.

O atrakcjach przygotowanych na powrót Radomiaka do domu, w tym utwór, który zaśpiewają wszyscy kibice przed meczem, klub poinformuje w piątek.

Źródło: Radomiak