Stowarzyszenie Kibiców „Tylko Radomiak” opublikowało komunikat dotyczący obchodów 50. rocznicy Radomskiego Czerwca 1976 roku. Jak co roku kibice zapowiadają udział w przemarszu upamiętniającym wydarzenia sprzed pół wieku.
W opublikowanym wpisie podkreślono, że 25 czerwca to dla środowiska kibicowskiego szczególny dzień, w którym wspominane są wydarzenia Radomskiego Czerwca ’76.
– Są takie dni w roku, kiedy należy zachować się w określony sposób. Bez wątpienia dla nas takim dniem jest 25 czerwca. To dzień kiedy wspominamy wydarzenia Radomskiego Czerwca 1976
czytamy w komunikacie.
Jak co roku, kibice organizują przemarsz ulicami miasta. Zbiórka zaplanowana została na godzinę 20:30 pod pomnikiem ks. Romana Kotlarza (rondo na ul. Okulickiego). Następnie uczestnicy przejdą pod Pomnik Radomskiego Czerwca 1976.

