Konkursy Kultura i rozrywka Radom i okolice Społeczeństwo

Z okazji zbliżających się świąt… [KONKURS]

We współpracy z wydawnictwem Skarpa Warszawska oraz radomską kawiarnią Vanilia Cafe realizujemy „Konkurs czytelniczy”. Na zwycięzcę poza dobrą lekturą, przy odbiorze czekać będzie także napój od Vanilia Cafe.

Prezentujemy bardzo aktualne pozycje od warszawskiego wydawnictwa. Książki wprowadzą w urok zbliżających się świąt. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.

Spadające gwiazdy
autor: Fern Michaels

Emily Ammerman zawsze czuła się dobrze na narciarskich trasach i stokach Snowdrift Summit – kurortu w Kolorado – prowadzonego od dziesięcioleci przez jej rodzinę. Śnieg jest jej żywiołem, a ona zawsze z zapałem uczy nowych klientów jazdy na nartach. Zach Ryder słynie z ekranowej roli odważnego oficera CIA, który zawsze ratuje sytuację. W prawdziwym życiu jest tak samo przystojny i czarujący. I tak się składa, że Emily jest jego największą fanką. Ale jest też profesjonalistką, która nie może pozwolić sobie na to, aby zakochać się w znanym kliencie. Jednak nie wszystko można w życiu zaplanować, a czasami, bez względu na to jak bardzo się starasz, po prostu nie możesz powstrzymać się od upadku…
Fern Michaels, autorka bestsellerowych powieści, zabiera nas w urokliwą, zimową scenerię, przepełnioną emocjami, ciepłem i świąteczną atmosferą!

Cud na zamówienie
autor: Karolina Wilczyńska

Poruszająca zimowa historia, w której każdy cud jest możliwy!
Trzy kobiety, dwóch mężczyzn, senior, mały chłopiec i pies.
Każde z nich mierzy się z trudną przeszłością, każde ma swoją wizję Bożego Narodzenia.
Jednak los ma wobec nich własne plany i nieoczekiwanie ich ścieżki splatają się w wigilijny dzień.
Czy taka wieczerza może się udać? Co wyniknie ze spotkania samotnej matki, jej chorego ojca i małego synka z przeżywającym kryzys policjantem, zawiedzioną bizneswoman, programistą, który nie chce obchodzić Świąt i wolontariuszki – tatuażystki?
I co z tym wszystkim wspólnego ma pies?
Ta historia wydaje się nieprawdopodobna, ale przecież Wigilia to czas cudów. Dlaczego więc zamiast jednego miejsca dla niezapowiedzianego gościa nie mogą być ich cztery?
W końcu każdy ma prawo do Bożego Narodzenia.Karolina Wilczyńska maluje obraz pełen emocji, uczuć i poczucia, że świąteczny czas niezależnie od okoliczności zawsze jest wyjątkowy Gandalf.com.pl

Aby wziąć udział w konkursie, należy:

  • polubić fanpage twojradom.pl na Facebook lub na Instagram;
  • udostępnić post konkursowy na swojej tablicy FB
  • napisać dlaczego chcesz wygrać daną książkę. 

Wyniki konkursu zostaną opublikowane za pośrednictwem fanpage Twój Radom na Facebooku, pod postem konkursowym, 18 grudnia.
Po odbiór nagrody zapraszamy do Vanilia Cafe (ul. Żeromskiego 31), gdzie czekać będzie także wybrany napój.