O tym się mówi Radom i okolice Społeczeństwo Wyróżnione

Młodzież zaprasza na radomski Marsz dla Życia i Rodziny [+VIDEO]

Na profilu radomskiej Młodzieży Wszechpolskiej opublikowane zostało zaproszenie na Marsz dla Życia i Rodziny.

Jak informowaliśmy, już w najbliższą niedzielę – 28 maja – ulicami Radomia przejdzie XI Marsz dla Życia i Rodziny. W tym roku uczestnicy spotkają się pod hasłem „Dzieci przyszłością Polski”.

„Dzieci przyszłością Polski”. XI Radomski Marsz dla Życia i Rodziny

Marsz jest częścią ogólnopolskiej inicjatywy, której przewodzi Centrum Życia i Rodziny. Jego celem w tym roku jest zwrócenie uwagi na trudną sytuację demograficzną w Polsce.

Organizatorzy nie zapominają o tragicznie zmarłej śp. Lucynie Wiśniewskiej, która była w komitecie organizacyjnym Marszu od samego jego początku. Modlitwa w jej intencji odbędzie się w trakcie Mszy świętej otwierającej wydarzenie. Rozpocznie się ona w radomskiej Farze o godz. 15.

Następnie odbędzie się przemarsz pod Urząd Miejski, gdzie będzie miał miejsce festyn rodzinny. Towarzyszyć mu będzie tradycyjny jarmark organizacji promujących takie wartości jak życie i rodzina. Nie zabraknie licznych niespodzianek, gier, zabaw dla najmłodszych.

– Będziemy wspólnie przypominać, że dzieci są przyszłością Polski. Zapraszamy wszystkie rodziny i tych, którzy kochają życie. Pokażmy, że troszczymy się o przyszłość naszego kraju i naszych rodzin – przekonują na nagraniu wszechpolacy.

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to