Inwestycje Na czasie O tym się mówi Radom i okolice Społeczeństwo Sport Wyróżnione

MOSiR ma „dobre wieści”: prace przy murawie potrwają dłużej

Stadion Radomiaka

MOSiR w Radomiu „pochwalił się dobrymi wieściami”. Prace przy murawie nowego stadionu Radomiaka potrwają dłużej.

Prace przy budowie nowego stadionu Radomiaka Radom nadal trwają. Zapewniony termin zakończenia prac zbliża się wielkimi krokami, jednak na zakończenie zgodne z obiecanym terminem się nie zanosi. Jak poinformował MOSiR, prace przy murawie nowego stadionu Radomiaka potrwają dłużej.

Całą sytuację skomentował Łukasz Podlewski, radomski radny.

– MOSiR ma dobre wieści: prace przy murawie potrwają dłużej. Połowa czerwca to prawie maj. Oni chyba naprawdę nie sądzili, że Betonox mimo przeszkód to skończy i mimo opóźnień, aneksów, wielu dopłaconych milionów, niedociągnięć na obiekcie świętują. Ale wiemy komu spółka podlega, przykład idzie z góry… – informuje Łukasz Podlewski.

Jak aktualnie wygląda stadion Radomiaka?

Jak informuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomiu dach na trybunami północną i południową jest już gotowy. Wykonawca zamontował też już wszystkie krzesełka na trybunach. Dobiega końca montaż barierek ochronnych. Montowane są bramki wejściowe dla kibiców.

Przypomnijmy, że budowa stadionu trwa ponad 6 lat. Na ten cel – wraz z halą – wydano 251 milionów złotych. Firma Betonox zobowiązała się skończyć stadion do 31 maja wraz z odbiorami technicznymi.

Źródło: fot. MOSiR / Łukasz Podlewski

Postaw mi kawę na buycoffee.to