Inwestycje O tym się mówi Radom i okolice Społeczeństwo Wyróżnione

Nowa trasa z Radomia! Od października polecimy do Egiptu

Nowa trasa z Radomia! Od 27 października loty czarterowe z Radomia do Szarm el-Szejk uruchomi biuro podróży Anex Tour.

Anex to dość nowe tureckie biuro podróży, które chce w szybkim czasie podbić serca polskich turystów.

Jest to pierwsze połączenie czarterowe z Radomia na nadchodzący sezon zimowy. Jak dotąd jedynymi potwierdzonymi trasami jesienią i zimą były loty do Paryża i Rzymu realizowane przez LOT.

Loty będą realizowane raz w tygodniu Boeingami 757 przez linię Skyline Express. Pierwszy lot zaplanowany jest w nocy z czwartku na piątek o godzinie 2.00, a przylot do Egiptu o 7.00 lokalnego czasu. Loty powrotne zaplanowane są w czwartki o godz. 21.00 lokalnego czasu.

Jak informowaliśmy, podczas Kongresu Radom Przyszłości dyrektor lotniska Warszawa-Radom poinformował, że trwają prace nad budową powakacyjnej siatki połączeń.

– Polskie Linie Lotnicze już zapowiedziały, że Rzym i Paryż zostają w naszej ofercie z powodu doskonałych wyników przewozowych. Dodatkowo, spodziewamy się, że pojawią się zimowe czartery, nad tym teraz pracujemy i zobaczymy, co dalsze rozmowy przyniosą – mówił dyrektor radomskiego lotniska.

Przypomnijmy, że zimowe siatki połączeń – obowiązujące od października do marca – linie lotnicze podają zazwyczaj pod koniec sierpnia.

Lotnisko Warszawa-Radom odprawiło już blisko 30 tys. pasażerów

Źródło: fly4free.pl