Radom i okolice Społeczeństwo

Od słowa do serca. W Radomiu odbędą się warsztaty rodzicielskie

W Radomiu odbędą się warsztaty rodzicielskie. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Inicjatyw Roberta Prygla.

Już w środę, 10 stycznia 2023 roku w godzinach 17:30-19:00 przy ul. Żeromskiego 58 odbędą się bezpłatne warsztaty rodzicielskie.

– Czy jesteście gotowi na odkrywanie tajemnic nastoletniego mózgu i budowanie silnych relacji z Waszymi nastolatkami? Przyłączcie się do naszych wyjątkowych warsztatów dla rodziców! Wydarzenie poprowadzi psycholog Katarzyna Paździur, która dzięki dużemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy, pomoże zrozumieć i lepiej wspierać Wasze dzieci w tym ważnym okresie ich życia

informuje Stowarzyszenie Inicjatyw Roberta Prygla.

Główne punkty programu:

  • „Mózg Nastolatka – Zmiany Rozwojowe” – uczestnicy poznają zmiany jakie zachodzą w mózgu nastolatków i jak to wpływa na ich zachowanie i decyzje.
  • „Emocje na Wierzchu – Rozwiązywanie Konfliktów” – nauczą się efektywnych strategii radzenia sobie z konfliktami, wykorzystując empatię i zrozumienie.
  • „Rodzice jako Autorytet” – dowiedzą się, jak być autorytetem, który wspiera i inspiruje, a nie tylko kontroluje.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Inicjatyw Roberta Prygla.

– Jesteśmy grupą ludzi, którzy chcą wspólnie dbać o wizerunek i rozwój Radomia, realizując oddolne inicjatywy społeczne: sportowe, kulturalne, ekologiczne i gospodarcze. Wspieramy ludzi z pomysłami oraz projekty, które pomagają czynić nasze miasto najlepszym miejscem do życia. Metodą małych kroków dążymy do wielkich celów

informuje SIRP.

Przypomnijmy, że Stowarzyszenie Inicjatyw Roberta Prygla w ostatnim czasie rozpoczęło działalność.