O tym się mówi Radom i okolice Społeczeństwo

Otwarcie stadionu coraz bliżej. Pomóż Radomiakowi wybrać hymn!

Otwarcie stadionu Radomiaka zbliża się wielkimi krokami. Zaproponuj piosenkę, przy której piłkarze będą wychodzić do każdego meczu!

Otwarcie nowego Stadionu Radomiaka coraz bliżej. Jak informowaliśmy, niebawem ma powstać sektor gości. Budowa ma zakończyć się do października tego roku, a jako pierwsi zasiądą na nim kibice Łódzkiego Klubu Sportowego, w 11 kolejce PKO BP Ekstraklasy.

Znamy cennik karnetów na nowy stadion Radomiaka

W środę, 12 lipca 2023 roku, na facebookowej stronie Radomiaka Radom opublikowano wpis, w którym klub prosi o pomoc dot. utworu na wyjście piłkarzy.

– Nowy sezon zbliża się wielkimi krokami – za niespełna cztery tygodnie rozegramy pierwszy mecz domowy w naszym domu przy Struga 64. Zależy nam bardzo, aby każdy mecz był dla Was i dla nas wielkim piłkarskim świętem. Chcemy, aby wszystkim nam na stadionie towarzyszyła świetna atmosfera. Olbrzymi wpływ na to ma przede wszystkim dobra gra piłkarzy, ale również odpowiednia muzyka. Dlatego chcemy, abyśmy wspólnie wybrali utwór, który będzie towarzyszył zawodnikom Radomiaka wychodzącym na płytę boiska przed rozpoczęciem każdego meczu – czytamy we wpisie Zielonych.

Propozycje składać można w komentarzach TUTAJ do 25 lipca. Klub wybierze najlepsze propozycje i podda je pod głosowanie!