Kronika kryminalna O tym się mówi Radom i okolice Społeczeństwo

Potrącenie przez autobus komunikacji miejskiej

Potrącenie przez autobus komunikacji miejskiej na ulicy Traugutta w Radomiu. Kobieta, będąc pod wpływem alkoholu, prawdopodobnie chciała wsiąść do odjeżdżającego już autobusu. W efekcie wpadła między krawężnik, a koło pojazdu.

W sobotę (1.07) około północy policjanci radomskiej drogówki zostali wezwani do nietypowego potrącenia pieszej. Na ulicy Traugutta w Radomiu nietrzeźwa 25-latka prawdopodobnie chcąc wsiąść do już odjeżdżającego z przystanku autobusu komunikacji miejskiej, przewróciła się i upadła nieszczęśliwie wpadając między krawężnik, a koło pojazdu.

Według 41-letniego kierowcy autobusu kobieta była tak nietrzeźwa, że nie mogła ustać na nogach. Na szczęście na skutek zdarzenia koło autobusu przejechało tylko po jej włosach, wyrywając kilka pasemek.

Kobieta doznała kilku otarć, jednak ze względu na stan upojenia alkoholowego została przewieziona do szpitala i pobrano jej krew do badań na zawartość alkoholu. Kierowca autobusu był trzeźwy.

To nie pierwsze tego typu zdarzenie z udziałem pieszych wysiadających lub wsiadających do autobusów, dlatego policja apeluje o ostrożność i niewsiadanie lub wysiadanie w ostatniej chwili, ponieważ takie sytuacje mogą skończyć się źle głównie dla pasażera. Na szczęście dla młodej pasażerki skończyło się na strachu i kilku zadrapaniach.

Źródło: Policja Radom / fot. Saw Marcin