Kultura i rozrywka O tym się mówi Polska i świat

Premiera teledysku nowej piosenki Pawła Domagały

W serwisie YouTube właśnie pojawił się teledysk do piosenki „Rafi”, promujący serial o tym samym tytule. – To jedna z moich ulubionych popowych piosenek, które napisałem. Powstawała w czasie wymyślania serialu, ale jest również inspirowana moimi doświadczeniami. Na pomysł „Rafiego” wpadliśmy razem z Zuzanną Grabowską – mówi Paweł Domagała.

Rafi” jest utworem z najnowszej płyty Pawła Domagały „Narnia”, który jest autorem tekstu. Muzykę skomponował on razem z Łukaszem Borowieckim.

– Zależało nam, by klip współgrał z atmosferą serialu – magiczną, pełną radości i nadziei. Dlatego też nakręciła go ekipa serialu. Reżyserem jest Wiktor Prokopowicz (drugi reżyser), a za zdjęcia odpowiada Maciej Tarapacz (autor zdjęć). Świetnie nam się współpracowało przy serialu, cała ekipa dała z siebie wszystko, a może nawet więcej. Potraktowali „Rafiego” jak swój własny projekt, za co jesteśmy im z Zuzą bardzo wdzięczni – mówi Paweł Domagała.

Serial „Rafi” to komediodramat z elementami metafizyki. Rafał Nowak, dla przyjaciół Rafi, to klasyczny lekkoduch. Pewnego dnia zostaje potrącony przez samochód i tu jego historia mogłaby się zakończyć, gdyby nie Krystyna, wysłanniczka Nieba, która przedstawia mu propozycję nie do odrzucenia.

Czy będzie w stanie naprawić swoje błędy i jednocześnie zmienić życie innych?

Premiera odbędzie się w serwisie streamingowym Polsat Box Go.

W obsadzie między innymi: Zuzanna Grabowska, Anna Cieślak, Paweł Domagała, Paulina Gałązka, Piotr Głowacki, Olaf Lubaszenko, Piotr Rogucki, Tomasz Schuchardt i Danuta Stenka.

Pomysłodawcami serialu są Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska, za scenariusz odpowiadają Radosław Figura, Anita Nawrocka i Paweł Trześniowski, a reżyseruje Bartosz Prokopowicz.

Serial powstał na zlecenie Telewizji Polsat. Producentem jest TFP.