Radom i okolice Sport

Radomiak pożegnał dwunastu zawodników

Radomiak pożegnał dwunastu zawodników. – Wszystkim zawodnikom dziękujemy za grę dla Radomiaka i życzymy wielu sukcesów na piłkarskich stadionach! – przekazał Radomski Klub Sportowy.

Radomiak pożegnał dwunastu zawodników. – Wszystkim zawodnikom dziękujemy za grę dla Radomiaka i życzymy wielu sukcesów na piłkarskich stadionach! przekazał – Radomski Klub Sportowy.

Radomiak Radom stale przygotowuje się do startu w nowym sezonie PKO BP Ekstraklasy. Do składu Zielonych dołączyli nowi zawodnicy, jednak z drużyny odeszło dwunastu zawodników.

– W drużynie Radomiaka nie zobaczymy kilku piłkarzy, którzy reprezentowali zielono-białe barwy w ostatnich rozgrywkach. 30 czerwca wygasły umowy Filipa Majchrowicza, Mike Cestora, Aleksandra Gajgiera, Daniela Pika, Tiago Matosa, Lisandro Semedo, Luisa Machado oraz Dominika Sokoła. Z kolei wraz z końcem wypożyczenia do Radomiaka, do swoich macierzystych klubów powrócili: Gabriel Kobylak, Luka Vusković, Michał Kaput i Jardel

przekazał Radomski Klub Sportowy.

– Wszystkim zawodnikom dziękujemy za grę dla Radomiaka i życzymy wielu sukcesów na piłkarskich stadionach!

dodał.

Wspomnijmy o tym, że do tej pory sprzedano dwóch piłkarzy: Michała Feliksa do Wieczystej Kraków oraz Dawida Abramowicza do Puszczy Niepołomice.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie Radomski Klub Sportowy powiększył swój skład o bramkarza Macieja Kikolskiego oraz prawego obrońcę Zié Ouattarę. Młody bramkarz w ostatnim zwycięskim sparingowym meczu z Koroną Kielce świetnie się zaprezentował, zachowując czyste konto.

Źródło: Radomiak Radom