O tym się mówi Radom i okolice Sport Uncategorized

Moya Radomka Lotnisko Radom przegrywa z ŁKS

Siatkarki Moya Radomka Lotnisko Radom przegrały w spotkaniu z ŁKS-em Łódź 0:3. Radomianki nie nawiązały równorzędnej walki z przeciwniczkami praktycznie przez cały mecz.

Zawodniczki zespołu gości były zdecydowanymi faworytkami tego meczu. Przed tym spotkaniem z kompletem zwycięstw przewodziły Tauron Lidze.

Porażka z Łodziankami była piąta z rzędu zespołu Błażeja Krzyształowicza, a siódma w całym sezonie.

Radomianki w żadnym secie nie nawiązały walki z obecnym liderem rozgrywek. W pierwszej partii przegrały do 14. Drugi set znowu zapowiadał szybką porażkę gospodyń, jednak udało im się doprowadzić do remisu 16:16, ale ŁKS wrzucił drugi bieg i całą partię wygrał do 19. Trzecia partia to kompletna dominacja zespołu z Łodzi, który zwyciężył do… 12.

Kolejne spotkanie siatkarki Moya Radomka Lotnisko Radom rozegrają 8 stycznia o godzinie 19 w Legionowie.

Moya Radomka Lotnisko Radom – ŁKS Commercecon Łódź 0:3 (14:25; 19:25; 12:25)