Kronika kryminalna Radom i okolice Społeczeństwo

Radomscy policjanci zatrzymali kilku poszukiwanych

Podczas minionego weekendu radomscy policjanci zatrzymali kilku poszukiwanych. Zatrzymani zostali przewiezieni do aresztu śledczego, gdzie będą odbywać zaległe kary pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu każdego dnia zatrzymują osoby poszukiwane. Skuteczne działania radomskich policjantów doprowadziły do zatrzymania podczas weekendu kilku osób uchylających się od odbycia kary za popełnione przestępstwa.

M.in. policjanci z Komisariatu Policji w Jedlińsku zatrzymali 43-latka poszukiwanego na podstawie zarządzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Radomiu w celu odbycia kary 1 roku pozbawienia wolności. W ręce policjantów z Komisariatu II Policji w Radomiu trafił 43-latek  poszukiwany na podstawie zarządzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Radomiu. Mężczyzna ma zasądzoną karę 6 miesięcy pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu I Policji w Radomiu zatrzymali 33-latka poszukiwanego. Ma zasądzoną karę 150 dni pozbawienia wolności na podstawie wydanego zarządzenia przez Sąd Rejonowy w Radomiu. Kryminalni z radomskiej komendy zatrzymali 39-latka poszukiwanego listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Radomiu. Mężczyzna ma karę 137 dni pozbawienia wolności.  

Zatrzymani zostali przewiezieni do aresztu śledczego, gdzie będą odbywać zaległe kary pozbawienia wolności.

Policjanci systematycznie zbierają informacje i sprawdzają miejsca gdzie ukrywają się osoby poszukiwane, dlatego ich zatrzymanie często jest tylko kwestią czasu.

Źródło: Policja Radom