Radom i okolice Społeczeństwo Sport

Radomski policjant z kolejnym medalem na Mistrzostwach Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu

Radomski policjant z kolejnym medalem na Mistrzostwach Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu. Były to największe zawody w Polsce i wzięło w nich udział ponad 2000 uczestników.

W miniony weekend policjant z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu wziął udział w XIX Mistrzostwach Polski BJJ i wywalczył brązowy medal.

mł.asp. Karol Kurembski z Wydziału Wspomagającego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu podczas minionego weekendu wziął udział w XIX Mistrzostwach Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu, które odbyły się w Warszawie. Były to największe zawody w Polsce i wzięło w nich udział ponad 2000 uczestników.

Radomski policjant z każdych zawodów, w których bierze udział przywozi medal. Tym razem było podobnie. Rywalizował w kategorii Master I  w wadze 82 kg, w której zajął III miejsce zdobywając brązowy medal.

Mł.asp. Kurembski  jest doskonałym przykładem pokazującym, że pomimo pełnienia służby i życia osobistego można spełniać swoją pasję i czerpać z tego ogromną satysfakcję. Od lat z sukcesami rozwija swoją sportową pasję.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Źródło: KMP Radom