O tym się mówi Radom i okolice Społeczeństwo

Trzy osoby podejrzane o kradzieże sklepowe w rękach policji

policja

Policjanci z Wydziału Patrolowo Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu podczas codziennej służby interweniują wobec sprawców przestępstw i wykroczeń. Tym razem w ich ręce trafiło trzy osoby podejrzane o kradzieże sklepowe. Za przestępstwo to grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W ostatnich dniach dyżurny radomskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące kradzieży z jednego ze sklepów w galerii handlowej. Łupem sprawców padła odzież. Zauważył to pracownik sklepu, ujął dwie osoby, które następnie trafiły w ręce policjantów z Wydziału Patrolowo Interwencyjnego. 27-letnia kobieta i 22-letni mężczyzna trafili do policyjnego aresztu, a następnie usłyszeli zarzuty kradzieży.

Kolejny zatrzymany w sprawie kradzieży to 32-letni mieszkaniec Radomia. Jest odpowiedzialny za szereg kradzieży artykułów monopolowych, spożywczych oraz higienicznych w sklepach na terenie Radomia. Straty jakie spowodował swoją działalnością to blisko 1000 złotych. Przedstawiono mu zarzut kradzieży, a za przestępstwo to grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Radom