Radom i okolice Społeczeństwo

W Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym otwarto Oddział Chirurgii Naczyniowej

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w Radomiu

W Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym otwarto Oddział Chirurgii Naczyniowej. Od czwartku 4 lipca będą prowadzone konsultacje medyczne.

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny Sp. z o.o. w Radomiu ogłosił uruchomienie nowego Oddziału Chirurgii Naczyniowej, aby sprostać potrzebom pacjentów z Radomia i okolic.

– Nowy oddział rozpocznie działalność od 1 lipca. Dodatkowo, od czwartku 4 lipca będą oferowane konsultacje medyczne z zakresu chirurgii naczyniowej w szpitalu. Zachęcamy do zapisów już dziś!

przekazał MSS Radom.

Obecnie oddział znajduje się na pierwszym piętrze w sąsiedztwie Szpitalnego Oddziału Klinicznego Neurochirurgii i posiada 10 łóżek, w tym 3 łóżka na sali wzmożonego nadzoru (docelowo planowanych jest łóżek 16).

Oddział Chirurgii Naczyniowej Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego Sp. z o.o. w Radomiu będzie kierowany przez lek. Renatę Florek-Szymańską, specjalistkę w zakresie chirurgii ogólnej oraz chirurgii naczyniowej. Zespół Pielęgniarski będzie z kolei prowadzić mgr Elżbieta Wesołowska, specjalista w pielęgniarstwie chirurgicznym, natomiast koordynacją zajmie się mgr Agnieszka Madej, również specjalistka w tej dziedzinie.

Źródło: MSS Radom