Na czasie Ogłoszenia Radom i okolice Wyróżnione

Zapraszamy do współpracy z TwojRadom.pl!

Z radością informujemy, że portal TwojRadom.pl wciąż dynamicznie się rozwija, przyciągając coraz większe grono wiernych Czytelników. Tylko w tym roku odwiedziło nas niemal 400 tys. osób, a w ciągu ostatnich 30 dni zanotowaliśmy imponującą liczbę 107 tysięcy unikalnych użytkowników!

Portal TwojRadom.pl to źródło informacji dla mieszkańców Radomia i okolic. Naszą misją jest dostarczanie najświeższych i najważniejszych wiadomości lokalnych, które mają bezpośredni wpływ na życie naszej społeczności. Publikujemy artykuły z różnych dziedzin: od wydarzeń kulturalnych i sportowych, przez sprawy społeczne, aż po politykę i gospodarkę. Stale rosnąca liczba Czytelników wskazuje, że na przyjęty przez nas sposób informowania jest wyraźne zapotrzebowanie na lokalnym rynku medialnym.

Dlaczego warto z nami współpracować?

🔹 Oferta reklamowa: Oferujemy szeroki wachlarz możliwości reklamowych dostosowanych do Państwa potrzeb. Od bannerów, przez artykuły sponsorowane, aż po kampanie w social media – razem z nami dotrą Państwo do szerokiej i zaangażowanej publiczności.

🔹 Realizacja materiałów na zamówienie: Nasz zespół redakcyjny chętnie podejmie się realizacji materiałów promocyjnych i informacyjnych na zamówienie. Tworzymy treści, które nie tylko przyciągają uwagę, ale również budują zaufanie i pozytywny wizerunek marki.

🔹 Targetowanie lokalne: TwojRadom.pl to portal lokalny, co oznacza, że reklamując się u nas, docierają Państwo bezpośrednio do mieszkańców Radomia i okolic. To idealne rozwiązanie dla firm, które chcą zwiększyć swoją widoczność na lokalnym rynku.

🔹 Wysoka widoczność: Dzięki stałemu wzrostowi liczby użytkowników i nowoczesnym narzędziom analitycznym, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu wysoką widoczność reklam oraz dokładne raporty z kampanii.

🔹 Elastyczność: Jesteśmy otwarci na różnorodne formy współpracy i zawsze staramy się dostosować nasze propozycje do indywidualnych potrzeb klientów. Niezależnie od tego, czy interesuje Państwa krótka kampania promocyjna, czy długofalowa współpraca, z nami zawsze znajdą Państwo najlepsze rozwiązania.

Poniżej prezentujemy nasze przykładowe relacje FOTO i WIDEO.

Dzień otwarty Heli Solution:

XII Radomski Marsz dla Życia i Rodziny:

XIII Międzynarodowy Festiwal Artystów Ulicznych i Precyzji:

Rekonstrukcja epizodów z Powstania Styczniowego zatytułowana „Nad nami Orzeł Biały!”:

Protesty rolników:

Zachęcamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy. Razem możemy osiągnąć więcej!

📧 [email protected] 📞 tel. 508 217 233

Dołącz do grona zadowolonych klientów TwojRadom.pl i zyskaj nowe możliwości rozwoju swojej firmy!

Zespół TwojRadom.pl